• 0911 900 103Rýchly dopyt
 • 10 x prečo firma, nie upratovačka

  1. Naše služby sú cenovo výhodnejšie ako súkromná upratovačka

  Zabudnite na starosti s upratovaním a nechajte to na nás! Garantujeme vám, že s nami získate nielen žiarivo čistý domov, ale aj ušetríte. Pretože ekologické čistiace prostriedky (bez chemikálií), čistiace pomôcky, všetka moderná čistiaca technika, je v cene. Nie sme obmedzovaní tým, že by ste zabudli kúpiť prostriedky alebo zadovážiť techniku. Všetko je naša starosť. Okrem toho, kvalitu práce si strážime, pretože si strážime svoje meno a kredit.


  2. Ak podnikáte, náklady za upratovanie si môžete dať do nákladov

  Ak ste firma, môžete si o náklady na upratovanie znížiť daňový základ. Vystavíme vám daňový doklad.


  3. Stará sa o vás, je vám pridelená – jedna upratovačka

  Na úvod síce komunikujete s firmou, aby sme dokázali čo najkvalitnejšie splniť vaše očakávania a dohliadať na vašu spokojnosť. Ale pridelíme vám jednu kolegyňu, ktorá sa bude „o vás starať“. V jej záujme bude vytvoriť si s vami vzťah založený na dôvere. Je to tiež len človek, ako každý iný. Bude sa snažiť čo najviac poznať vaše požiadavky a vyhovieť vám. Možno ešte viac, keďže je to súčasne aj jej povolanie. Ak budete spokojní, nemáme dôvod vás kontaktovať za iným účelom, ako overenie si toho, že je všetko, ako si želáte.


  4. Máte upratané, aj keď je vaša upratovačka chorá

  Ochorie vám upratovačka, alebo z nepredvídaných príčin nedokáže prísť? Upratovanie zostane na vás. Ale my vás v tom nenecháme. Pošleme vám kolegyňu. Vy nemáte starosti, ani robotu, musíte upratovať, ani hľadať na poslednú chvíľu iné riešenie.


  5. Nedopatrením spôsobenú škodu, nahradíme

  Takéto prípady sú ojedinelé. Ale ak sa to stane vašej súkromnej upratovačke, v krajnom prípade ju už viac nezavoláte, alebo rozbitý porcelán, či inú škodu oželiete. Ale my sme proti takýmto škodám poistení. Samozrejmosťou je, že vám škodu po kompenzácií od poisťovne uhradíme.

  6. Čistiace prostriedky a technika nie sú vaša starosť

  Vaša súkromná upratovačka má len bežne dostupné čistiace prostriedky. Väčšinou tie najlacnejšie, bez ohľadu na to, či sú šetrné a ekologické. Alebo ste zabezpečením čistiacich prostriedkov zaťažení vy. My si prinesieme všetko vlastné, počnúc handričkami, aj ekologickými čistiacimi prostriedkami bez chemikálií, aby sme šetrili váš majetok. Pravidelne sa školíme. Využívame moderné technológie. Modernú čistiacu techniku máme vždy so sebou.


  7. Nenaťahujeme čas

  Mnohí zákazníci sa nám sťažovali, že ich súkromná upratovačka naťahovala čas, lebo bola platená od hodiny. Dokonca posedávala a čakala, kým jej vyprší čas. Naše upratovačky si nič také nemôžu dovoliť. Sú pod neustálou kontrolou. Musia reportovať každú svoju prácu.  Kontrolujeme pravidelne objekty osobne a kontaktujeme majiteľa, aby sme sa ubezpečili, že je s prácou spokojný.


  8. Za zranenia a úrazy nenesiete zodpovednosť

  Môže sa stať, že si vaša upratovačka spôsobí počas práce zranenie, či vážnejší úraz. V tom prípade je stíhaný majiteľ domu/objektu. V našom prípade sú upratovačky pravidelne podľa zákona školené BOZP. Sú sociálne a zdravotne poistené.  Vy neznášate žiadne prípadne riziko. Všetko je na nás.


  9. V hre je meno firmy, nielen upratovačka

  Máme záujem na tom, aby ste boli s našou prácou maximálne spokojní.  Preto hneď na úvod prosíme našich zákazníkov, aby nás informovali, čo môžeme ešte v upratovaní zlepšiť. Ak je niečo, čím by sme mohli zdokonaliť výsledný efekt, budeme radi, keď nás o tom informujete. Pomáhame my vám a aj vy nám. Máme na výsledku záujem o to viac, že je to vizitka našej firmy. Robíme všetko preto, aby ste mali príjemný pocit z čistého, prevoňaného a uprataného prostredia, ktoré po sebe zanecháme. Čistotu a poriadok nielen uvidíte, ale aj pocítite vo vzduchu.


  10. Vašu dôveru si ceníme a pravidelne odmeníme

  Dôveru našich zákazníkov si vážime. Pravidelne ju odmeníme, nielen službami navyše.

 • NITRA

  balzak@balzak.sk
  0911 900 103

  LEVICE

  upratovanie@balzak.sk
  0911 900 103

  ZLATÉ MORAVCE

  upratovanie@balzak.sk
  0911 900 103

  BANSKÁ BYSTRICA

  upratovanie@balzak.sk
  0911 900 103

  ZVOLEN

  upratovanie@balzak.sk
  0911 900 103
 • Facebook Instagram