Prečo firma a nie upratovačka?

1.    Sme lacnejší ako Vaša súkromná upratovačka

Bežné ceny súkromných upratovačiek sa pohybujú na úrovni cca 4-5€/hod. Naše ceny sú podobné a už teraz Vám garantujeme, že Vás výjdeme oveľa lacnejšie. Pretože ekologické čistiace prostriedky(bez chemikálií), čistiace pomôcky, všetka moderná čistiaca technika je v cene. Nie sme obmedzovaní tým, že by ste zabudli kúpiť prostriedky alebo zadovážiť techniku. Všetko je naša starosť. Okrem toho, kvalitu práce si strážime, pretože si strážime meno a kredit vlastnej spoločnosti.


2.    Ak podnikáte, náklady za upratovanie si môžete dať do nákladov

Ak ste firma, môžete si o náklady na upratovanie znížiť daňový základ. Vystavíme Vám daňový doklad, ktorú si môžete zahrnúť do účtovníctva.


3.    Stará sa o Vás, je Vám pridelená - jedna upratovačka

Na úvod síce komunikujete s firmou, aby sme dokázali čo najkvalitnejšie splniť Vaše očakávania a dohliadať na Vašu spokojnosť. Ale, pridelíme Vám jednu kolegyňu, ktorá sa bude o Vás starať. V jej záujme bude vytvoriť si s Vami vzťah založený na dôvere. Je to tiež len človek, ako každý iný. Bude sa snažiť čo najviac poznať Vaše požiadavky a vyhovieť Vám. Možno ešte viac, keďže je to súčasne aj jej povolanie. Ak budete spokojní, nemáme dôvod Vás kontaktovať za iným účelom, ako overenie si toho, že je všetko, ako si želáte.


4.    Máte upratané, aj keď je Vaša upratovačka chorá

Ochorie Vám upratovačka? Upratovanie zostane na Vás. Ale my Vás v tom nenecháme. Pošleme Vám kolegyňu, ktorá je tak isto spoľahlivá a precízna, ako tá, ktorú ste si obľúbili.
Váš byt, dom, či firma to nepozná. Vy nemusíte upratovať, ani hľadať iné riešenie.


5.    Nedopatrením spôsobenú škodu, nahradíme

Takéto prípady sú ojedinelé. Ale ak sa to stane Vašej súkromnej upratovačke, v krajnom prípade ju už viac nezavoláte, alebo rozbitý porcelán, či inú škodu oželiete. Ale my sme proti takýmto škodám poistení. Samozrejmosťou je, že Vám škodu po kompenzácií od poisťovne uhradíme.

6.    Čistiace prostriedky a technika nie sú Vaša starosť

Vaša súkromná upratovačka má len bežne dostupné čistiace prostriedky. Väčšinou tie najlacnejšie, bez ohľadu na to, či sú šetrné a ekologické. Alebo ste zabezpečením čistiacich prostriedkov  zaťažení Vy. My si prinesieme všetko vlastné, počnúc handričkami, aj ekologickými čistiacimi prostriedkami bez chemikálií, aby sme šetrili Váš majetok. Pravidelne sa školíme. Využívame moderné technológie. Modernú čistiacu techniku máme vždy so sebou.


7.    Nenaťahujeme čas

Mnohí zákazníci sa nám sťažovali, že ich súkromná upratovačka naťahovala čas, lebo bola platená od hodiny. Dokonca posedávala a čakala, kým jej vyprší čas. Naše upratovačky si nič také nemôžu dovoliť. Sú pod neustálou kontrolou. Musia reportovať každú svoju prácu.  Kontrolujeme pravidelne objekty osobne a kontaktujeme majiteľa, aby sme sa ubezpečili, že je s prácou spokojný.


8.    Za zranenia a úrazy nenesiete zodpovednosť

Môže sa stať, že si Vaša upratovačka spôsobí počas práce zranenie, či vážnejší úraz. V tom prípade je stíhaný majiteľ domu/bytu. V našom prípade sú upratovačky pravidelne podľa zákona školené BOZP. Sú sociálne a zdravotne poistené.  Vy neznášate žiadne prípadne riziko. Všetko je na nás.


9.    V hre je meno firmy, nielen upratovačka

Máme záujem na tom, aby ste boli s našou prácou maximálne spokojní.  Preto hneď na úvod prosíme našich zákazníkov, aby nás informovali, čo môžeme ešte v upratovaní zlepšiť. Ak je niečo, čím by sme mohli zdokonaliť výsledný efekt, budeme radi, keď nás o tom informujete. Pomáhame my Vám a aj Vy nám. Máme na výsledku záujem o to viac, že je to vizitka našej firmy. Robíme všetko preto, aby ste mali príjemný pocit z čistého, prevoňaného a uprataného prostredia, ktoré po sebe zanecháme. Čistotu a poriadok nielen uvidíte, ale aj pocítite vo vztuchu.


10.    Vašu dôveru si ceníme a pravidelne odmeníme

Dôveru našich zákazníkov si vážime. Pravidelne ju odmeníme, nielen službami navyše.

Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.