Aj vy máte pocit, že po príchode z práce na vás čaká doma druhá "šichta"? Ste upratovačka, kuchárka, manažérka, konzultantka, matka, manželka, priateľka...? Skrátka, všetko v jednom?

Prípadne žijete sám/a a domáce práce nie sú práve vaša šálka kávy? Pomôžeme vám vytvoriť čistý a voňavý domov.

 

 ZDRAVIE      ČISTOTA      SPOKOJNOSŤ

 

Doprajte si čas pre seba, rodinu a koníčky

Nemáte čas ani chuť tráviť víkendy a voľné chvíle upratovaním?  Vyčerpáva Vás upratovanie a oberá o drahocenný čas? Nemáte kedy venovať sa rodine, deťom, rodičom, či blízkym? Nemáte čas ani na seba a svoje koníčky? Nechajte starosti s upratovaním na nás a venujte sa príjemnejším veciam, ktoré vyžadujú vašu prítomnosť.

Užite si sviežosť a čistotu - bez námahy

Presvedčte sa, koľko času vám dokážeme ušetriť a zistíte aj koľko zážitkov si za ten čas dokážete dopriať. Vieme, aké dôležité je vytvoriť tú správnu atmosféru domova, kde všetci hľadáme útočisko a oddych po namáhavej a vyčerpávajúcej práci. Základom je cítiť sa príjemne a komfortne. A to chce vrátiť sa do čistého a sviežeho domova.

Buďte v pohode

Zodpovedne a diskrétne sa postaráme o vašu spokojnosť. Bude vás mrzieť, že ste doteraz zbytočne strácali čas upratovaním, keď sa môžete s dôverou spoľahnúť na nás. Starosti, ktoré potom na vás v domácnosti zostanú, budete zvládať v pohode a s radosťou.

 Ekologické, vysoko účinné a pritom šetrné čistiace prostriedky, náradie a kvalitná technika – to je naša starosť a je v cene.

 

PRAVIDELNÉ UPRATOVANIE

V prípade, že si želáte udržiavať pravidelne váš domov v čistote,  pridelíme vám jednu osobu z nášho tímu, ktorá bude vašou upratovačkou.  Môžete jej s dôverou odovzdať vaše starosti o domácnosť. Upozornite ju, prosím, aj na zdanlivo nepodstatné maličkosti. Nechceme nič zanedbať. Našou snahou je zanechať za sebou čistý, prevoňaný a uprataný byt/dom, aby ste sa v ňom cítili skvele a dokázali si užiť príjemnejšie veci ako upratovanie.

 Upratovanie, hĺbkové čistenie, dezinfekcia, umývanie:

  • podlahy, nábytok, okná, sklá, zrkadlá, dvere, kľučky, zárubne, elektrické vypínače
  • sanita – wc, obklady, kúpelne - kompletne
  • kuchyňa – kompletne, vrátane spotrebičov (chladnička, mikrovnka, sporák, umývačka a pod.)
  • tepovanie čalúneného nábytku, sedačiek, kobercov
  • odstránenie prachu aj na ťažko dostupných miestach
  • terasy, balkóny, chodbičky pred vchodovými dverami
  • vynesenie smetí, žehlenie a pod.

JEDNORAZOVÉ UPRATOVANIE

  • sezónne upratovanie - vianočné, veľkonočné, jarné, či zimné upratovanie
  • po maľovaní, pri sťahovaní, po dokončení stavby, či rekonštrukcie
  • v prípade havárií a nepredvídaných udalostí

Viac našich prác nájdete v časti Referencie

Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.