• 0911 900 103Rýchly dopyt
 • Upratovanie domácností

  Máte pocit, že po príchode z práce na vás čaká doma druhá „šichta“? Prípadne žijete sám/a a domáce práce nie sú práve vaša šálka kávy? Alebo potrebujete pomôcť vašim rodičom? Či zvládnuť sezónne upratovanie, práce po rekonštrukcii..? Pomôžeme vám vytvoriť čistý a voňavý domov.

  foto freepik.com

  Doprajte si čas pre seba, rodinu a koníčky

  Nemáte čas ani chuť tráviť víkendy a voľné chvíle upratovaním?  Nechajte starosti s upratovaním na nás a venujte sa príjemnejším veciam a zážitkom.

  Užite si sviežosť a čistotu – bez námahy

  Presvedčte sa, koľko času vám dokážeme ušetriť a zistíte aj koľko zážitkov si za ten čas dokážete dopriať. Vieme, aké dôležité je vytvoriť tú správnu atmosféru domova, kde všetci hľadáme útočisko a oddych po namáhavej a vyčerpávajúcej práci. Základom je cítiť sa príjemne a komfortne. A to chce vrátiť sa domov a môcť oddychovať a užívať si rodinu.

  Buďte v pohode

  Zodpovedne a diskrétne sa postaráme o vašu spokojnosť. Bude vás mrzieť, že ste doteraz zbytočne strácali čas upratovaním, keď sa môžete s dôverou spoľahnúť na nás. Starosti, ktoré potom na vás v domácnosti zostanú, budete zvládať v pohode a s radosťou.

  Ekologické, vysoko účinné a pritom šetrné čistiace prostriedky, náradie a kvalitná technika – to je naša starosť a je v cene.

  PRAVIDELNÉ UPRATOVANIE

  V prípade, že si želáte udržiavať pravidelne váš domov v čistote,  pridelíme vám jednu osobu z nášho tímu, ktorá bude vašou upratovačkou.  Môžete jej s dôverou odovzdať vaše starosti o domácnosť. Upozornite ju, prosím, aj na zdanlivo nepodstatné maličkosti. Nechceme nič zanedbať. Našou snahou je zanechať za sebou čistý, prevoňaný a uprataný byt/dom, aby ste sa v ňom cítili skvele a dokázali si užiť príjemnejšie veci ako upratovanie.

   Upratovanie, hĺbkové čistenie, dezinfekcia, umývanie:

  JEDNORAZOVÉ UPRATOVANIE

 • NITRA

  balzak@balzak.sk
  0911 900 103

  LEVICE

  upratovanie@balzak.sk
  0911 900 103

  ZLATÉ MORAVCE

  upratovanie@balzak.sk
  0911 900 103

  BANSKÁ BYSTRICA

  upratovanie@balzak.sk
  0911 900 103

  ZVOLEN

  upratovanie@balzak.sk
  0911 900 103
 • Facebook Instagram