Čistota prostredia, v ktorom ponúkate svoje služby, či produkty, vplýva aj na to, aký dojem si váš potencionálny zákazník o vás vytvorí a nakoľko si získate jeho dôveru. Urobí si obraz z toho, čo vidí, keďže vašu prácu, resp. ponuku zatiaľ nepozná. A čistota prostredia, v ktorom pracujete, samozrejme, vplýva aj na výkon zamestnancov.

My neskúšame, sme tu  viac ako 10 rokov. Pomáhame vám dotvoriť podnetné, svieže a čisté pracovné prostredie, ktoré ešte viac zvýši kredit vás ako zamestnávateľa aj ako spoľahlivého obchodného partnera.

Balzak odbornost

ODBORNOSŤ

Pravidelne zvyšujeme svoju odbornosť školeniami. Odborné znalosti doplnené o praktické skúsenosti nám pomáhajú v neustálom zvyšovaní profesionality. Tá sa týka rovnako špecializácie na rôzne druhy objektov ako aj rôzne druhy technológií.
 
Balzak spolahlivost

SPOĽAHLIVOSŤ

Je v našom záujme poskytovať vám dlhodobo spoľahlivé upratovacie služby, preto je kontrola a dohľad vedenia firmy nad kvalitou práce samozrejmosťou. Môžete sa na nás spoľahnúť nielen, čo sa kvality práce týka, ale aj diskrétnosti a profesionality.
 
 
balzak flexibilita

FLEXIBILITA

Máme záujem byť k vám v maximálnej možnej miere ústretoví. Dokážeme promptne reagovať aj na nepredvídané a neplánované situácie. Pracujeme tak, aby sme vás neobmedzovali a nerušili. Máte istotu optimálnej ceny v pomere s kvalitou.
 
Balzak bezpecnost

BEZPEČNOSŤ

Pravidelne sa školíme na bezpečnosť pri upratovacích a čistiacich prácach. Pre prípad vzniku poistnej udalosti, sme poistení aj voči prípadným škodám na vašom majetku. Bezúhonnosť BALZAK tímu je samozrejmosťou.
 
balzak istota

ISTOTA

Opierame sa o dlhoročné (viac ako 10 rokov) skúsenosti. Prácu berieme osobne. Individuálny prístup a vysoká úroveň služieb je naša priorita. Našim cieľom sú dlhodobé vzťahy s našimi spokojnými zákazníkmi a ich dôvera v nás. Pozrite si naše práce.
 

 

... a navyše:

My nič neskúšame, sme na trhu viac ako 10 rokov s upratovaním BALZAKu budete spokojní.

Udržiavanie vášho objektu zabezpečíme v čase, ktorý nenaruší ani neobmedzí prevádzku vašej spoločnosti, sme flexibilní.

Dokážeme  optimálne a flexibilne plánovať ľudí pre vaše potreby, prispôsobíme sa vašim požiadavkám, aj prípadným havarijným situáciám. V prípade ochorenia upratovačky, alebo tímu, ktorý vám bol pridelený, sme schopní promtne reagovať a nahradiť členov.

Upratujeme sofistikovane – prehodnocujeme, kde je vhodné aké účinné prostriedky a špeciálne technológie použiť pre získanie želaného efektu -  s ohľadom na bezpečnosť a šetrenie vášho majetku. Používame účinné a ekologické prostriedky, vyberáme vždy optimálnu technológiu priamo pre vás.

Sme špeciálne školení na upratovanie rôznych druhov objektov, ku každému pristupujeme individuálne, ústretovo a diskrétne. Sme BOZP školení a poistení voči prípadným škodám. Prácu vykonávame v špeciálnych „rovnošatách“, sme bezúhonný a spoľahlivý tím.

Súčasťou dodávky prác sú aj všetky čistiace prostriedky, pomôcky a nástroje


DISKRÉTNOSŤ

ODBORNOSŤ

 

Spoľahlivo a precízne pre vás v Nitrianskom, Trnavskom a Bratislavskom kraji zrealizujeme

 • Upratovanie kancelárskych priestorov a biznis centier
 • Upratovanie  výrobných hál a priemyselných objektov
 • Upratovanie obchodných centier, obchodov a obchodných prevádzok
 • Upratovanie advokátskych kancelárií
 • Upratovanie účtovníckych kancelárií
 • Upratovanie realitných kancelárií
 • Upratovanie fitness centier a športovísk
 • Upratovanie relaxačných centier
 • Upratovanie objektov autopredajcov – show roomy aj kancelárie
 • Upratovanie dopravných prostriedkov – interiér autobusov, nákladných áut
 • Upratovanie stavebných objektov pred odovzdaním stavby majiteľovi
 • Upratovanie nemocníc, polikliník, medicínskych centier, súkromných kliník, zariadení zdr. a soc. starostlivosti
 • Upratovanie kín, divadiel
 • Upratovanie škôl

Pozrite si ukážky našich prác.

Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.