• 0911 900 103Rýchly dopyt
 • O firme

  To, v akom prostredí bývame a pracujeme vplýva na naše pocity, nálady, správanie Ovplyvňuje ako sa cítime, koľko máme energie, aj ako navzájom medzi sebou vychádzame. Pôsobí to nielen na nás, ale aj na všetkých, ktorí  za nami do tohto prostredia prichádzajú. Dotvára dojem o nás samých, o našom prístupe k životu, o našom životnom štýle.

  Našim cieľom je pomôcť vám dotvoriť príjemné a podnetné prostredie pre váš biznis, vašu prácu, rodinu, váš život. Udržiavať vo vašej firme, byte, či dome, sviežu atmosféru, pocit komfortu, čistoty a pohody. Samozrejmosťou je profesionalita, diskrétnosť a osobný prístup. Je nám cťou a potešením prispievať  k vášmu pohodliu.

  Ďakujeme za dôveru. 
  Monika Žáková, majiteľka

  ODBORNOSŤ

  Pravidelne zvyšujeme svoju odbornosť školeniami. Odborné znalosti doplnené o praktické skúsenosti nám pomáhajú v neustálom zvyšovaní profesionality. Tá sa týka rovnako špecializácie na rôzne druhy objektov ako aj rôzne druhy technológií.

  SPOĽAHLIVOSŤ

  Je v našom záujme poskytovať vám dlhodobo spoľahlivé služby, preto je kontrola a dohľad vedenia firmy nad kvalitou práce samozrejmosťou. Môžete sa na nás spoľahnúť nielen, čo sa kvality práce týka, ale aj diskrétnosti a profesionality.

  FLEXIBILITA

  Máme záujem byť k vám v maximálnej možnej  miere ústretoví. Dokážeme promptne reagovať aj na nepredvídané a neplánované situácie. Pracujeme tak, aby sme vás neobmedzovali a nerušili. Máte istotu optimálnej ceny v pomere s kvalitou.

  BEZPEČNOSŤ

  Pravidelne sa školíme na bezpečnosť pri upratovacích a čistiach prácach, ktoré vykonávame. Pre prípad vzniku poistnej udalosti, sme poistení aj voči prípadným škodám na vašom majetku. Bezúhonnosť BALZAK tímu je samozrejmosťou.

  ISTOTA

  Sme na trhu 15 rokov. Rozširijeme sa. Opierame sa o dlhoročné skúsenosti. Prácu berieme osobne. Individuálny prístup a vysoká úroveň služieb je naša priorita. A cieľom sú dlhodobé vzťahy s vami, našimi zákazníkmi.

 • NITRA

  balzak@balzak.sk
  0911 900 103

  LEVICE

  upratovanie@balzak.sk
  0911 900 103

  ZLATÉ MORAVCE

  upratovanie@balzak.sk
  0911 900 103

  BANSKÁ BYSTRICA

  upratovanie@balzak.sk
  0911 900 103

  ZVOLEN

  upratovanie@balzak.sk
  0911 900 103
 • Facebook Instagram