Vitajte v spoločnosti BALZAK

To, v akom prostredí bývame a pracujeme vplýva na naše pocity, nálady, správanie...
Ovplyvňuje to, ako sa cítime, koľko máme energie aj ako navzájom medzi sebou vychádzame... Pôsobí to nielen na nás, ale aj na všetkých, ktorí  za nami do tohto prostredia prichádzajú. Dotvára to dojem o nás samých, o našom prístupe k životu, o našom životnom štýle.

 

Našim cieľom je pomôcť vám dotvoriť príjemné a podnetné prostredie pre vašu prácu, vašu rodinu, váš život.

Udržiavať vo vašej firme, byte, či dome, sviežu atmosféru, pocit komfortu, čistoty a pohody. Samozrejmosťou je profesionalita, diskrétnosť a osobný prístup. Je nám cťou a potešením - prispievať  k vášmu pohodliu.

Ďakujeme za dôveru.                                                                                                                                               Monika Žáková, majiteľka        

 

Spoločnosť BALZAK sa zaviazala poskytovať nadštandardné služby v oblasti upratovania a upratovacieho servisu. Teší nás, že sa nám tento cieľ darí realizovať. Neustále pracujeme na vlastnom zdokonaľovaní, čoho dôkazom sú spokojní klienti z radov veľkých i menších firiem v západoslovenskom kraji a domácností v Nitrianskom regióne. V záujme poskytovať vám čo najkomplexnejší servis, rozšírili sme služby o práce profesionálneho záhradníka, maliara, či hodinového manžela.

Politika BALZAK KVALITY:

 
Balzak odbornost

ODBORNOSŤ

Pravidelne zvyšujeme svoju odbornosť školeniami. Odborné znalosti doplnené o praktické skúsenosti nám pomáhajú v neustálom zvyšovaní profesionality. Tá sa týka rovnako špecializácie na rôzne druhy objektov ako aj rôzne druhy technológií.
 
Balzak spolahlivost

SPOĽAHLIVOSŤ

Je v našom záujme poskytovať vám dlhodobo spoľahlivé služby, preto je kontrola a dohľad vedenia firmy nad kvalitou práce samozrejmosťou. Môžete sa na nás spoľahnúť nielen, čo sa kvality práce týka, ale aj diskrétnosti a profesionality.
 
 
balzak flexibilita

FLEXIBILITA

Máme záujem byť k Vám v maximálnej možnej  miere ústretoví. Dokážeme promptne reagovať aj na nepredvídané a neplánované situácie. Pracujeme tak, aby sme Vás neobmedzovali a nerušili. Máte istotu optimálnej ceny v pomere s kvalitou.
 
Balzak bezpecnost

BEZPEČNOSŤ

Pravidelne sa školíme na bezpečnosť pri upratovacích a čistiach prácach, ktoré vykonávame. Pre prípad vzniku poistnej udalosti, sme poistení aj voči prípadným škodám na vašom majetku. Bezúhonnosť BALZAK tímu je samozrejmosťou.
 
balzak istota

ISTOTA

Opierame sa o dlhoročné skúsenosti a ceníme si priazeň našich klientov. Prácu berieme osobne. Individuálny prístup a vysoká úroveň služieb je naša priorita. Našim cieľom sú dlhodobé vzťahy s našimi spokojnými zákazníkmi a ich dôvera v nás.
 
 
 

Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.