Civilizačné choroby ľudí neobchádzajú, dotýkajú sa nás všetkých

Impulzom pre vznik tohto projektu bola vlastná skúsenosť s najbližšími. Dotkla sa ma tak silno, že som rozmýšľala nad tým, ako pomôcť...Mnoho žien s postupujúcou liečbou rakoviny pociťuje únavu a vyčerpanosť. Choroba zasahuje aj fyzickú oblasť života. Pacientky sú menej vitálne a vládzu menej.

Ak bývate v Nitre a okolí, sme tu práve pre Vás, aby sme Vám ZDARMA  pomohli s Vašou domácnosťou. Budeme radi, ak budeme môcť spríjemniť a vyupratovať prostredie, v ktorom bývate. Aj to často vplýva na to, ako sa cítime. Bude nám potešením, spríjemniť Vám deň.

Vymeňte pocity neistoty a strachu z neznámeho, za nádej a vieru v pozitívny výsledok liečby. Bude nám cťou byť s Vami a prispieť k dôvodom na Váš úsmev a nádej. Monika Žáková

Ďakujeme za podporu LIGE PROTI RAKOVINE 

 

Žiadosť o pomoc
 1. Meno a priezvisko(*)
  Invalid Input
 2. Mobil
  Invalid Input
 3. E-mail(*)
  Invalid Input
 4. Váš príbeh (uveďte prosím aj začiatok chemoterapie)
  Invalid Input
 5. Príloha
  Invalid Input
 6. Invalid Input
 7. Opíšte text na obrázku do políčka(*)
  Opíšte text na obrázku do políčka
  Invalid Input

 

 

 

Do prílohy je možné vložiť:
- Váš príbeh, ak je jeho rozsah veľký a želáte si ho zaslať vo Worde lebo v PDF
- Vašu fotografiu
- príp. iný dokument, ktorý súvisí s Vašim príbehom

Súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov, uvedených v žiadosti o pomoc, udeľujete spoločnosti BALZAK s. r. o. a BALZAK servis s. r. o., povolenie spracovať Vami uvedené údaje na účely projektu "BALZAK pomáha" v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

 

 

MÁTE ZÁUJEM PODPORIŤ PROJEKT BALZAK Pomáha?

 

Každý z nás môže pomôcť. V tomto prípade naozaj platí, že kto skutočne chce, nájde spôsob ako. A tu je jeden z nich. Konečne nemusíme o pomoci iba hovoriť, môžeme sa pridať, každý svojim spôsobom, ktorý mu vyhovuje.

Príďte s nápadom, ako spojiť našu pomoc s Vašou, či už pomocou Vašej firmy, alebo Vašej osoby. BALZAK je otvorený akejkoľvek forme podpory projektu Pomáhame, aj prípadným dobrovoľníčkam, ktoré majú záujem osobne pomôcť svojou prácou. Podporte nás, prosím, zdieľaním na sociálnej sieti, aby sa naša pomoc dostala k ľuďom, ktorí ju potrebujú. Urobte niečo, čo Vás možno ani veľa nestojí, ale iným pomôže.

Urobte dobrý skutok, prispejte svojou troškou a spolu pomôžeme veľa.  Pridajte sa k nám. Za všetkých, ktorí potrebujú pomoc, ĎAKUJEME

Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.