• 0911 900 103Rýchly dopyt
 • Pomáhame

  Civilizačné choroby ľudí neobchádzajú, dotýkajú sa nás všetkých

  Impulzom pre vznik tohto projektu bola vlastná skúsenosť s najbližšími. Dotkla sa ma tak silno, že som rozmýšľala nad tým, ako pomôcť… Mnoho žien s postupujúcou liečbou rakoviny pociťuje únavu a vyčerpanosť. Choroba zasahuje aj fyzickú oblasť života. Pacientky sú menej vitálne a vládzu menej.

  Ak bývate v Nitre a okolí, sme tu práve pre vás, aby sme vám ZDARMA  pomohli s vašou domácnosťou. Budeme radi, ak budeme môcť vyupratovať prostredie, v ktorom bývate. Aj to často vplýva na to, ako sa cítime. Bude nám potešením spríjemniť vám deň.

  Vymeňte pocity neistoty a strachu z neznámeho, za nádej a vieru v pozitívny výsledok liečby. Bude nám cťou byť s vami a prispieť k dôvodom na váš úsmev a nádej. Monika Žáková

  Ďakujeme za podporu LIGE PROTI RAKOVINE 

  Formulár na žiadosť o pomoc onkologickému pacientovi

  MÁTE ZÁUJEM PODPORIŤ PROJEKT BALZAK Pomáha?

  Každý z nás môže pomôcť. Kto skutočne chce, nájde spôsob ako. A tu je jeden z nich. Konečne nemusíme o pomoci iba hovoriť, môžeme sa pridať, každý svojim spôsobom, ktorý mu vyhovuje.

  Príďte s nápadom, ako spojiť našu pomoc s vašou, či už pomocou vašej firmy, alebo vašej osoby. BALZAK je otvorený akejkoľvek forme podpory projektu Pomáhame, aj prípadným dobrovoľníčkam, ktoré majú záujem osobne pomôcť svojou prácou. Podporte nás, prosím, zdieľaním na sociálnej sieti, aby sa naša pomoc dostala k ľuďom, ktorí ju potrebujú. Urobte niečo, čo vás možno ani veľa nestojí, ale iným pomôže.

  Urobte dobrý skutok, prispejte svojou troškou a spolu pomôžeme veľa.  Pridajte sa k nám. Za všetkých, ktorí potrebujú pomoc, ĎAKUJEME

 • NITRA

  balzak@balzak.sk
  0911 900 103

  LEVICE

  upratovanie@balzak.sk
  0911 900 103

  ZLATÉ MORAVCE

  upratovanie@balzak.sk
  0911 900 103

  BANSKÁ BYSTRICA

  upratovanie@balzak.sk
  0911 900 103

  ZVOLEN

  upratovanie@balzak.sk
  0911 900 103
 • Facebook Instagram