Referencie

S firmou BALZAK s.r.o. spolupracujeme už niekoľko rokov, upratujú nám kancelárie, výrobnú halu a už aj naše domácnosti. Odporúčame.

- p. Halász , majiteľ firmy

 

Absolútna spokojnosť

- pani Kováčová, Nitra

 

Firma nám okrem upratovania aj vybalila veci po sťahovaní. Ceníme si ich flexibilitu a precíznosť. Ďakujeme.

- Zuzana Filingová, Bratislava

 

Bez nich si neviem už poriadok predstaviť :)

- Jana Press - Kučerová, Nitra

 

Dobrý deň, p. Žáková, ďakujem za perfektné upratanie priestorov. Výsledok vašej práce je úžasný.
- GIENGER spol s.r.o., Nitra - Lužianky

 

The company BALZAK has been recommended to us by our friend. Since we are from Great Britain, and unfortunately we cannot speak English, we were delighted that the company is also prepared to people like us - English-speaking people. Their work is excellent and they are already cleaning at our English-speaking colleagues. We thank them for having our household clean.

- Lillie, Great Britain

 

Z celého srdca ďakujem za pomoc. Bola u nás moc milá a šikovná ženička, práca jej išla od ruky a výsledok stojí za to. Koberce máme ako nové. Prajem vám veľa úspechov a spokojných zákazníkov. Ešte raz vďaka.

- pani Kupcová

 

Bola som veľmi milo prekvapená precíznosťou a dôslednosťou, s akou firma BALZAK odviedla svoje služby. Rozhodne ich budem využívať aj naďalej.

pani Andrea, účtovnícka kancelária

 

V priebehu posledných dvoch rokoch sme vystriedali niekoľko upratovacích servisov, ale s nikým sme neboli tak spokojní ako s BALZAK servis, ktorej služby využívame už niekoľko mesiacov. Oceňujeme si ich profesionálny prístup, schopnosť vyriešiť každý problém, ochotu a flexibilitu. Keď sa presvedčíte o ich kvalitách, nebudete sa ich chcieť vzdať. Ďakujeme.

pani Anna, ambulancie, zdravotníctvo

 

Veľmi si potrpím na čistotu a poriadok. Práve preto som veľmi rada, že mi bola odporučená firma BALZAK. Kedysi som mala súkromnú upratovačku, ktorej som musela vždy nachystať čistiace prostriedky a všetko na upratovanie. Keď ochorela, všetko bolo znova na mne. Tu mi nič také nehrozí. Nemám s ničím starosť a dom mám krásne čistý a prevoňaný. Služby sú vysoko profesionálne a ja mám konečne čas na seba a rodinu. Odporúčam každému.

pani Marcela, rodinný dom

 

Ak chcete pracovať a cvičiť v čistom, voňavom prostredí, spoľahnite sa na firmu BALZAK. My sme veľmi spokojní, vrele doporučujeme.

pán Karol, fitness centrum

 

Po skúsenosti s upratovaním pod správou OSBD a upratovaním vlastníkmi bytov sme sa rozhodli formou výberového konania osloviť upratovacie firmy v Nitre. Aj keď na druhý pokus ale konečne sú vlastníci spokojní s kvalitou upratovania, ochotou ako aj prístupom. Ak takéto nasadenie a precíznosť bude firma BALZAK servis ponúkať aj naďalej, určite vlastníci bytov nebudú mať dôvod spomínať slovíčko upratovanie v negatívnom zmysle ako tomu bolo donedávna.

pán Richard, zástupca vlastníkov bytového domu

Firma BALZAK ma presvedčila, že na trhu ešte existujú seriózne a flexibilné firmy. Splnili všetko z dohodnutej ceny i kvality. Doporučujem každému podnikateľovi i fyzickej osobe na základe osobnej skúsenosti.

pán Béla Z. - manažér

 

Firmu sme si zavolali na veľké upratovanie pred Veľkou nocou. Boli sme spokojní, zavoláme si ich na upratovanie pred Vianocami. Ďakujeme

pani Mária - byt

 

Za vyupratovanie pred Vianocami ďakujeme. 

pani Jana Z. - dom

 

Firmu sme si zavolali na umývanie okien. Nikdy sme nemali čistejšie žalúzie. Prvý krát som videla umývať žalúzie lamelu po lamele  a keďže ja na to nemám "nervy", využijem pravidelne ich služby.

pani zo Zobora, nepraje si uviest meno - dom

 

Generálne upratovanie pred Vianocami bol najkrajší darček od môjho manžela :-) Takže v prvom rade ďakujem jemu za nápad a osobitne sa chcem poďakovať pani upratovačkám "Monike a Adriane" za dokonale vykonanú prácu. Lesklejšie Vianoce sme zatiaľ nemali :-) Službu sme následne využili aj na upratovanie baru a manželovej kancelárie, kde bola zo strany zamestnancov taká spokojnosť, že sme firmu BALZAK začali využívať pravidelne. Bol to úspešný krok, ktorý sme podnikli. 

pani Ingrid, dom, bar a kancelárske priestory v Nových Zámkoch

 

Dostavali sme a s upratovaním pred nasťahovaním nám firma veľmi pomohla. Vyčarovali z nášho domu domov. Ďakujeme.

pani Zuzana, Lehota,  dom

 

Dlhšie som váhala nad upratovacou službou, nebolo mi vlastné, aby mi cudzí človek behal po dome. Na odporúčanie som vyskúšala firmu BALZAK a bola veľmi milo prekvapená ich profesionálnym prístupom, rýchlosťou a hlavne precíznosťou ich služieb. Určite ich ešte využíem. 

pani Vladímíra Gazárková,  dom, Bratislava

 

Pani Monika /upratovačka/ je pracovitá žena, ochotná, s jej upratovaním som spokojná. Budem ju odporúčať aj svojim známym. Ďakujem. 

pani Katarína,  byt Nitra

 

Promptnosť a flexibilita firmy je to čo si na nich najviac vážim. Zavolala som ich na generálne upratovanie domu, a aj napriek tomu, že boli plne obsadení, mi majiteľka o pár dní zavolala, že našla predsa len jeden voľný termín a  vedia prísť. Upratali veľmi pekne. Požiadavku sme mali kompletnú dezinfekciu, kvôli prírastku do rodiny - ďakujeme, bábätko môže prísť :-). 

Š.R. ,  dom Nitra

 

Naša ambulancia dýcha čistotou, odkedy u nás upratuje BALZAK, všimli si to aj naši pacienti. 

Zubná ambulancia, Trnava

 

Pravidelne využívame služby firmy BALZAK na po stavebné upratovania, spokojnosť je ako z našej strany, tak aj zo strany nájomníkov.

správcovská spoločnosť, Nitra

 

S firmou sme začali pozvoľna, najprv len kancelárske priestor....  Dnes už upratujú aj naše domácnosti. Sme im vďační za poriadok v našich pracovných aj súkromných životoch. :-D

E.B. majiteľ s.r.o.

 

Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.